0 850 532 2675
CNPK
canpak@canpak.com.trKİMİZ

Canpak Temizlik 1992 yılından bu yana verdiği temizlik hizmetiyle, müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Canpak Temizlik, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti,
  • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum,
  • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme,
  • Kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma,
  • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet göstermektedir.

Temizlik, profesyonel bir takım işidir.

CANPAK Temizlik Hizmetleri olarak toplam kalite yönetim TSE, ISO 9000, 9001'e bağlı kalarak kamu kuruluşlarına, hastanelere, fabrikalara, eğitim kurumlarına, okullara, pazarlara, iş ve alışveriş merkezlerine, sinemalara, hipermarketlere, otellere, bankalara, huzurevlerine, showroomlara ve daha bir çok iş koluna ihtiyacı olan GENEL TEMİZLİK işlerini VASIFLI PERSONEL (sekreter, bahçıvan, ofisboy, kurye) temini yaparak profesyonel bir şekilde karşılıyoruz.

Kurumların ve firmaların ana işleyiş yapılarına daha fazla eğilmek ve çalışma tempolarını maximuma çıkarmak için kendilerine gerekli alt birim hizmetlerini dışarıdan temin etme işlerine ''outsourcing'' diyoruz.

Canpak temizlik olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Günümüzde çoğu kamu ve özel sektör bu işleme başvurmaktadır. Bu hizmet alanları oldukça geniş olup karşımıza daha çok temizlik, güvenlik, bilgi işlem, personel temini, araç kiralama olarak çıkmaktadır.

Sektörel büyümede takım çalışmasının önemi vurgulanmakla birlikte profesyonel bir ekip kurma ve gerekli eğitimi verme konusunda harcanan zaman firmaların kuruluş amaçlarındaki belirlemiş oldukları hedefe ulaşmada her zaman sıkıntı yaratmıştır. CANPAK sizi hedeflerinize ulaştırmada üzerine düşen görevi profesyonel olarak yerine geitrmekte olup, sizlere sadece sunulan hizmetin keyfini çıkarmayı bırakmıştır ve bunu kendine ilke edinmiştir. İşlerimizi uygulama aşamasında yapılan denetim ve verdiğimiz hizmet içi eğitimlerle sunduğumuz hizmetin kalitesi ve sürekliliği kontrol altındadır.

Bütün bunlar sizleri olumlu etkilediği gibi sizlerin de sunduğu hizmetin kalitesini arttırmakta ve bunu tüketen hitap ettiğiniz toplumda ''sosyal sorumluluk'' bilincini harekete geçirmektedir. Ayrıntılara dikkat eden sektörler için farklılık arayam müşteriler her zaman tercih sebebi olmuştur.

Kar amaçlı bir işletme olarak temizlik hizmetini dışarıdan temin etmenin firmanız üzerinde etkileri ilk etapta o işle ilgili muhasebe kayıtlarından personel temin etme, giriş çıkışlarını takip etmekten, personeli denetlemeden, eğitiminden, güler yüzlü mü sorusundan, malzeme temininden kurtarmakla birlikte size maliyet olarak sizin harcadığınızdan daha düşük tutarlar olacaktır.

Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir. DAHA DETAYLI BiLGi iÇiN MERKEZiMiZi ARAYARAK ÜCRETSiZ KEŞiF  TALEP EDEBiLiRSiNiZ...

Uzun vadede ise firmanıza kazancı ayrıntılara önem veren bir firma olarak toplumda sosyal sorumluluk bilincinin uyanmasına sebep olup bunu kullanmak, yaşamak ve tüketmenin vermiş olduğu rahatlığın yanında bütün bu konulara ayıracağımız zamanın sizin asıl amacınız olan işlere ayırmanızla birlikte ileriye doğru emin adımlarla ilerlerken sunduğumuz hizmetin kalitesi ve sürekliliği artacaktır.

CANPAK ailesi olarak hedefinize ulaşmak için çıktığınız yolda yanınızdaki bir güç olarak göreve hazır olduğumuzu bildirir attığınız her adımda başarılar dileriz. Saygılarımızla,